Vajon ki a felelős azért, hogy
hetek óta nem működnek a Szentgyörgy utcában lévő térfigyelő kamerák? Pár héttel ezelőtt 12 autót rongáltak meg az Avason és a rendőrségnek is szüksége lett volna a kamerák felvételeire. Ezért a felvételek hiányában lassabban halad a nyomozás, így a rongáló még szabadlábon van. Lapunk úgy tudja a miskolci Holdingnak a feladata a kamerák karbantartása, amennyiben a lakosság észleli, hogy valamelyik kamera nem működik, akkor e céghez kell bejelentést tennie.
