Miskolc. Nekamerázzál már…

Vajon ki a felelős azért, hogy

hetek óta nem működnek a Szentgyörgy utcában lévő térfigyelő kamerák? Pár héttel ezelőtt 12 autót rongáltak meg az Avason és a rendőrségnek is szüksége lett volna a kamerák felvételeire. Ezért a felvételek hiányában lassabban halad a nyomozás, így a rongáló még szabadlábon van. Lapunk úgy tudja a miskolci Holdingnak a feladata a kamerák karbantartása, amennyiben a lakosság észleli, hogy valamelyik kamera nem működik, akkor e céghez kell bejelentést tennie.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű