Érdekes, hogy egy Nő nem probléma. Ugyanakkor egy férfi esetén, azonnal: mutogató és perverz alaknak van titulálva. Tény, hogy a szebbik nem másként mutat de azért ez elgondolkodtató. 1 Válasz
Egy válasz
Érdekes, hogy egy Nő nem probléma. Ugyanakkor egy férfi esetén, azonnal: mutogató és perverz alaknak van titulálva. Tény, hogy a szebbik nem másként mutat de azért ez elgondolkodtató.