Két ember meghalt, amikor
csütörtökre virradó éjszaka egy autó és egy traktor ütközött a 37-es főúton Bodrogolaszinál – közölte a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság az MTI-vel. A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság közlése szerint az autó hátulról hajtott bele a traktorba hajtott, majd átsodródott a szemközti sávba, ahol egy kamionnak ütközött és kigyulladt. Két ember a lángok között halt meg.A tüzet a sátoraljaújhelyi és szerencsi tűzoltók oltották el. A rendőrök a helyszínelés idejére a főutat teljes szélességében lezárták.
