A közlekedési vállalat közleménye szerint,
egyeztettek a kivitelezővel és úgy döntöttek, hogy minden egyes villamosmegállóban az első ülőpad magasságát megemelik.
A visszajelzések alapján a megemelt pad tényleg könnyebbé tette a leülést és az onnan való felállást, így érkezett az újabb kérés: valamennyi pad legyen megemelve a fedett villamosmegállókban.
Örömmel tájékoztatjuk utasainkat, hogy a munkával elkészültünk, így a padok ülésmagassága
7 centimétert emelkedett, hogy kényelmesebbé tegyük a várakozást a villamosmegállókban. – zárul az MVK közleménye.
