Emelés. A miskolciak kérték

A közlekedési vállalat közleménye szerint,

egyeztettek a kivitelezővel és úgy döntöttek, hogy minden egyes villamosmegállóban az első ülőpad magasságát megemelik.
A visszajelzések alapján a megemelt pad tényleg könnyebbé tette a leülést és az onnan való felállást, így érkezett az újabb kérés: valamennyi pad legyen megemelve a fedett villamosmegállókban.
Örömmel tájékoztatjuk utasainkat, hogy a munkával elkészültünk, így a padok ülésmagassága

7 centimétert emelkedett, hogy kényelmesebbé tegyük a várakozást a villamosmegállókban. – zárul az MVK közleménye.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű