A börtönviselt színész bekeményített, és közösségi oldalán szapulja Vajnáékat. Közben a könyvforgalmazókat elijeszti a cirkusz.
„Emberek! Három évet ültem ártatlanul! Köszönöm nektek, hogy kitartottatok mellettem! A könyvemet nektek írtam! Nektek! Csak az igazság van benne! Vegyétek minél többen! Nem a pénz miatt! A harc miatt! Nehogy már egy hollywoodús bácsi és egy XXXXXXXXXX… győzzön! Én vagyok az új Lúdas Matyi, de ehhez ti is kelletek” – idézi a színész szavait a lap, akik a botránykönyv eladása felől is érdeklődtek.
Akad, ahol egyáltalán nem tartanak a pertől és kapható az írás, viszont állítólag egyes viszonteladók a könyv körüli cirkusz miatt nem kezdték meg a forgalmazást. hir24.hu
