Voltam a Bársony sulisban. 2 kérdést tettem fel. Egyet a Kiss Jánosnak, a másikat az alesnek. Hát nem kaptam választ. Viszont Juss nem mert a szemembe nézni.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Voltam a Bársony sulisban. 2 kérdést tettem fel. Egyet a Kiss Jánosnak, a másikat az alesnek. Hát nem kaptam választ. Viszont Juss nem mert a szemembe nézni.