Ezek mennek a Facsén… Hétfőn este nyolctól virrasszunk együtt az egyetemen, gyertek

Judit Nagy-Korsa megosztotta  János Rada eseményét.
Miskolciak, mindenki, aki itt az egyetemen végzett, aki itt tanul, aki szereti a várost, mindenki, akinek fontos a jövő: a megyéé, a régióé! Nem hagyhatjuk, hogy elvegyék tőlünk azt az universtast, amit évtizedeken át annyi erőfeszítéssel, egyetértő,közös akarattal hoztunk létre!

 

Hétfőn este nyolctól virrasszunk együtt az egyetemen, gyertek!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű