Urban legend. Óriáspiton őzzel táplálkozik a Bükkben

A Sályban élő hollandok terráriumából megszökött két óriáspiton. Az egyik még szabadon, de a másikat lelőtték a rendőrök, szájában egy őzzel, értesítette az eszakhirnok.hu-t az egyik olvasónk. Utánajártunk. Kiderült, a rendőrség is hallott róla, sőt a nemzeti parkosok is. Egy baja van csak a történetnek, hogy csak a hollandok stimmelnek, a többi nem…

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű