Át kell szállni majd az 1-ről az 1A-ra?

P1290434_640x480

A Zöld Nyíl projektnek köszönhetően három villamos vonala lesz Miskolcnak, de ezeken nem átszállással utazhatnak az utasok. Mint megtudtuk: az 1-es villamos a Tiszai pályaudvartól Felső- Majláth végállomásig, az 1A-s a Tiszai pályaudvar és a Diósgyőri Gimnázium között, a 2-es villamos pedig a Tiszai pályaudvar és a Vasgyár között szállítja majd az utasokat. Csontos Ágnes(képünkön) azt is elmondta: az utasszám változás indokolja a még egy betétjáratot-írja a boon.hu

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű