T szerkesztőség.

T szerkesztőség.
Kb. egy hónapja fejezték be a Kistábornok u. déli sávjának az aszfaltozását.

A külső sávot azóta sem lehet használni, mert nem lettek kész a kanálisok és az aszfalt javitása. Hiányoznak a gyalogátkelők és felezővonalak felfestései.

Eddig volt sürgős???

Mi lesz a másik sávval???

Vagy a déli sávra elment az összes pénz?

Üdv: Tóth Lajos

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű