Kizárták Szegedit a miskolci Jobbik-frakcióból

Kizárták Szegedi Mártont a  Jobbik miskolci, önkormányzati frakciójából – erről közleményben tájékoztatott szerdán a párt másik két helyi képviselője.

 

„Mint ismeretes, Szegedi Márton, a Jobbik miskolci frakcióvezetője úgy döntött, kilép a Jobbik soraiból, s a jövőben független képviselőként, de a Jobbik-frakció tagjaként kívánja munkáját végezni a miskolci közgyűlésben. Szegedi Mártont a Jobbik országos elnöksége ugyanakkor mandátumának visszaadására szólította fel, melynek ő nem tett eleget, ezért a Jobbik miskolci önkormányzati képviselőiként úgy döntöttünk, Szegedi Mártont kizárjuk a Jobbik-frakcióból” – fogalmaznak közös közleményükben Jakab Péter és Pakusza Zoltán jobbikos önkormányzati képviselők.

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű