Kifizette legjobb dolgozói devizahitelét egy hódmezővásárhelyi cég

Kifizette bankkölcsönét a frank árfolyamának emelkedése miatt nehéz helyzetbe került, hosszú ideje legjobban teljesítő négy munkatársának a hódmezővásárhelyi Csomiép Kft. – írja a Délmagyar.hu. Volt olyan munkatársuk, akinek 300 ezer, de akadt olyan is, akinek 3,5 millió volt a tartozása – mondta a lapnak Mészáros Antal ügyvezető igazgató.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű