Önkéntes zsebmetszés, miért ne tanuljunk sok nyelvet? Lap-zsemle.Miről ír Borsod megye legjobb napilapilapja?

Kérte fizetésének  csökkentését Aros  János, Sárospatak polgármestere. Aros azt mondja, elég lesz neki az 500 rugó fele is. A képviselő testület sem akar lemaradni, ők 10 százalékos csökkentést vállalnának. Az Észak-Magyarország egyik diplomás olvasója, Dr. Lux Anita szerint hülyeség, hogy már az általános iskolában három nyelvet kell majd tanulni, mert egyet sem tanulnak meg a gyerek. Neki is az életben csak egyszer volt szüksége az angolra. A folyosón becsomagolva találták meg Rózsi nénit, a miskolci gyilkosság áldozatát.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű