Miskolc. Megbüntették a tüntetők autóját

P1290702_640x480

Mintegy 80-100, többségében középiskolai pedagógus gyűlt össze csütörtökön délután 2 órára Miskolcon, a Városház téren. (Állítólag áramot sem kaptak volna.) A tüntetők hoztak magukkal hangosítást, de a közterület felügyelet emberei megbüntették a cuccot szállító autót, így nem tudták felállítani a hangszórókat. (Nem volt behajtási engedély.) Az egyi pedagógus az eszakhirnok.hu-nak elmondta, egy profi tanárnak nem lehet gond sok embernek hangosan beszélni. Így is történt.P1290708_640x480P1290718_640x480

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű