Ment bajusz után a mXája.Csak azt felejtette el,hogy ő polgármester,pufi meg nem az.Valszeg a DAM sztoriba is így húzták be ezt a trXert…
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Ment bajusz után a mXája.Csak azt felejtette el,hogy ő polgármester,pufi meg nem az.Valszeg a DAM sztoriba is így húzták be ezt a trXert…