Rokker kérdezi. Endlosuuuuung?

3c71d8ff fc3d 44cc 85a4 c476aec8db74

3 Responses

  1. „Mert milyen jó is az, hogy — akkor még nem volt olyan LÖLÖ szintű magyar vállalkozó— most 2040-ig évente 110 MILLIÁRD forintot kell az OSZTRÁK STRABAGNAK perkálni !!!!!
    Az mennyi is 2040-ig ??? ( És nem mostantól kellene számolni, hanem a Gyurcsótánytól !!!)
    2026: 110 milliárd
    2027: 110 milliárd
    2028: 110 milliárd
    2029: 110 milliárd
    2030: 110 milliárd
    2031: 110 milliárd
    2032: 110 milliárd
    2033: 110 milliárd
    2034: 110 milliárd
    2035: 110 milliárd
    2036: 110 milliárd
    2037: 110 milliárd
    2038: 110 milliárd
    2039: 110 milliárd
    2040: 110 milliárd
    ————————-
    15év = 1650 milliárd

    De! adtak azbesztes kavicsot a gánti bányák helyett.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű