A LMBTQ zászlókra porcosodó Novák…

képernyőkép 2026 06 22 142032

novak elod south park
novak elod south park

Egy válasz

  1. Mindenkinek szíve joga agyhalott, gyűlölködő suttyónak lenni. Ahogy ti mondani szoktátok, egyedül, otthon, a 4 fal között hisztériázhatsz bátran, szűkölve voníthatsz a félelemtől, és azt nevezel otthon normálisnak, akit csak akarsz.
    Kint a nagyvilágban pedig békén hagyod a többi embert, és kussban tűröd, hogy a világ a 21. század társadalmi és ember alapértékei szerint haladjon. Akkor is, ha szerinted a nők nem emberek, a feketék még mindig rabszolgák, és a melegek irtandó betegségek. Te dolgod, te nyomorod. De a többieket békén hagyod.

    És pont.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű