Mindenkinek szíve joga agyhalott, gyűlölködő suttyónak lenni. Ahogy ti mondani szoktátok, egyedül, otthon, a 4 fal között hisztériázhatsz bátran, szűkölve voníthatsz a félelemtől, és azt nevezel otthon normálisnak, akit csak akarsz.
Kint a nagyvilágban pedig békén hagyod a többi embert, és kussban tűröd, hogy a világ a 21. század társadalmi és ember alapértékei szerint haladjon. Akkor is, ha szerinted a nők nem emberek, a feketék még mindig rabszolgák, és a melegek irtandó betegségek. Te dolgod, te nyomorod. De a többieket békén hagyod.
Egy válasz
Mindenkinek szíve joga agyhalott, gyűlölködő suttyónak lenni. Ahogy ti mondani szoktátok, egyedül, otthon, a 4 fal között hisztériázhatsz bátran, szűkölve voníthatsz a félelemtől, és azt nevezel otthon normálisnak, akit csak akarsz.
Kint a nagyvilágban pedig békén hagyod a többi embert, és kussban tűröd, hogy a világ a 21. század társadalmi és ember alapértékei szerint haladjon. Akkor is, ha szerinted a nők nem emberek, a feketék még mindig rabszolgák, és a melegek irtandó betegségek. Te dolgod, te nyomorod. De a többieket békén hagyod.
És pont.