PestiSrácok. Már jó szívvel lehet teli pofával röhögni

képernyőkép 2026 06 22 060944

Már a Szuverenitásvédelmi Hivatal megnyugtató beszántásánál is teljesen indokolt volt a fülig érő száj, azon pedig, hogy mindenkit kirúgtak a PestiSrácoktól – és ha valakinek van még ott egy csöpp esze, végleg le is húzzák a rolót –, már jó szívvel lehet teli pofával röhögni. De minthogy az utóbbinál a hivatásos, álnaivan álértetlenkedve hazudozó propagandisták nekiálltak hetet-havat összehordani újságírásról meg szolidaritásról, érdemes kicsit elidőzni azon, mit is nyertünk a PS kimúlásával.

A nap

Egy válasz

  1. Vitézy Dávid:
    „„Lehet vagy 45 fok a szentendrei héven, tudjátok ott a kocsi végében, az utolsó ajtó mögött, ahol teljesen beáll a levegő. Mindenkiről ömlik a víz. Egész hétvégén azon a törvényen dolgoztunk a kollégákkal, amik ahhoz kellenek, hogy még idén nyáron haza tudjuk hozni a 700 milliárd forintot új légkondicionált alacsonypadlós hévekre és szintén korszerű, légkondis InterCity motorvonatokra. Ezzel együtt is, sajnos sok év, mire egy új flottát leszállítanak.”
    Helyben vagyunk.
    Ismét csak a fővárosiakért aggódik az új közlekedési miniszter. Azért szabadjon megjegyezni, hogy nem kell hülyíteni a népet, ha esetleg sikerül IS annyira eladni és kiszolgáltatni hazánkat az uniós elvtársaknak, hogy csepegtessenek némi forrást, abból az idén nyáron már nem lesz légkondi a „HÉV végében, az utolsó ajtó mögött.”
    De hogy milyen áron hoznák haza az egyébként nekünk járó forrásokat, arról nagyon kevés szó esik.
    Azt már látjuk, hogy a hangos visszafelé mutogatás mögött javában zajlanak azok az intézkedések, amik arról szólnak, hogy kivezetik az élelmiszerár stoppot, a kamat stoppot, a benzinár stoppot stb. Kicsit később jön a rezsi stopp kivezetése és minden olyan, ami a magyaroknak rossz.
    Némi forrásért cserébe.
    A brüsszeli elit látja, hogy elegendő az új kormány szája előtt húzogatni a mézesmadzagot és mindent IS megtesznek, hogy pénzhez jussanak…
    Ez volt az, amit az Orbán kormány NEM tett meg! Nem kapta be a csalit és nem dobta oda koncnak a magyarokat.
    …mert azt Vitézy is pontosan tudja, hogy uniós források nélkül nem tudnak ők se nagyot villantani, egyébként az Ő esetükben még a forrásokkal se biztos….
    Nem tudnak, mert nincs tapasztalatuk és tudásuk.
    A leköszönt kormány jelentős uniós források NÉLKÜL is tudott rengeteg fejlesztést felmutatni!
    Ezt kéne überelni úgy, hogy közben nem csinálnak belőlünk szolgákat…
    Azért egy valamit tisztázzunk.
    Eddig működtek nyáron a régi vonatokon IS a klímák! Most miért NEM?
    Csak nem az van, hogy direkt kikapcsoltatta Vitézy néni azért, hogy hazudozhasson és az előző miniszterre mutogathasson?
    A vasúti kocsit is tiszták voltak és a wc-k is. Addig még a tisztelt utasok össze nem 💩ták…
    Látszólag ezek már nem fontosak az új közlekedési miniszternek, csak az uniós pénzeket hajszolja, mint a szamár, aki előtt répát lógatnak…
    Lehet, hogy éjszaka nem azon kellene dolgozni, hogy szolgálják ki Ursula néni igényeit, hanem azzal kellene foglalkozni, hogy amit lehet tegyék meg az utasok érdekében.
    Pl. azt, hogy bekapcsolják a klímákat…”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű