| Nem kellene visszaadni,sőt.Most tud majd igazán dolgozni Toca,hogy a sallangok leválnak róla.Elhivatottsága és embersége kifejezetten a legalkalmasabbak közé emeli.Hajrá T.Sz.J.! |
A nap
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
| Nem kellene visszaadni,sőt.Most tud majd igazán dolgozni Toca,hogy a sallangok leválnak róla.Elhivatottsága és embersége kifejezetten a legalkalmasabbak közé emeli.Hajrá T.Sz.J.! |
A nap