Csak kérdezem Tocától meg a fideszes képviselőktől , hogy nem lenne jobb pufitól meg madártól még most megszabadulni?Mert amikor hamarosan nyilvánosságra kerülnek, hogy mennyi pénzt vettek fel az évek alatt a mandineres szerződésekből (különös tekintettel pufi teljesen üres vagyonnyilatkozatára) akkor már késő lesz eljátszani a szüzk@rvát…
A nap

10 Responses
Orbán elhagyja a süllyedő hajót, lépése azt tükrözi, mennyire lenézte a magyarokat és az országot
„szánalmas, hogy egy hatalommániás bolond kevés őszinte pillanatainak egyike, ahogy láthatóan semmibe nézi a magyar demokrácia legfontosabb intézményét, amit mellesleg ő maga üresített ki.”
És erre a „nemzeti oldalra” szavaztak nem kevesen…… nem ül be a temus kárpátok géniusza, próbálnak menekülni az orbánhoz köthető oligarchák. Mi lesz még itt májusig te jó ég…
„Dr. Cser-Palkovics András
Sajnos láthatóan hiába küldtem el városunk elmúlt 15 évben végzett fejlesztéseinek listáját minden országgyűlési képviselőjelöltnek.
A Tisza párt Fehérváron induló jelöltje továbbra is csak az EU-s forrásokban látja a város fejlődésének zálogát. Ha a jelölt úr végigböngészte volna a megküldött táblázatot, – ha már saját bevallása szerint annyira szereti a számokat – láthatta volna:
A fejlesztések kevesebb mint negyedét, a 135,2 milliárd forint összértékből 30,9 milliárdot finanszírozott az EU.
A 2021-27-es EU-s költségvetésből mintegy 14 milliárd forint az, amire városunk igényt tart, és amit nem kapott meg az EU-tól, politikai okok miatt.
Ugyanebben az időszakban várhatóan mintegy 200 milliárd forintnyi iparűzési adót termel meg a fehérváriak munkája.
Természetesen az EU-s támogatások fontosak és hálásak vagyunk azokért, amiket megkaptunk, és fenntartjuk az igényünket a városunknak járó 14 milliárd forintra is.
Az EU-s forrásoktól való csodavárást azonban nem támasztja alá semmi. Ez az ígéret is tipikusan egy messziről jött ember tévedése, vagy tudatos félrevezetése.”
Cser palkovics élvezze csak azt a sok jók amit az előző 16 évben kapott a gazdájától,az újabb igényeket meg a fidesz sajtóirodára lehet megfogalmazni.Sok sikert.
Enneka két seggfejnek összesen nincs egy emberre való IQ-ja.
Látszik, hogy az anyatejjel szívtátok az ótvar komcsi-proli tempót. Még győzni sem tudtok stílusosan,méltósággal, kell, hogy folyton a mocsokban lubickoljatok.Hiába a számbeli fölény, ha az eredményt megszorozzuk a tahóságotok 0,1-es módosító tényezőjével, akkor kapjuk meg a valódi eredményeteket.Egész Magyarország fog belerokkanni az ámokfutásotokba.
A te szellemi leépülésed már a csúti alatt felgyorsult.Ha a Tisza erre rá tud tenni egy két lapáttal,nekem már megérte…:):):)Na kotródj a fajtádhoz a dpkba zalkás komcsiszar.Gyászoljatok még jó sokáig…:):):)
hollósi havi 300-ért beleüvölti a diósgyőri éjszakába hogy hajrá diósgőr? nyilvános vagyonnyilatkozat csókolom? Jópár normál munkásember ingyen megtenné, talán hitelesebb is lenne.
Eltűnnek a rollerek. Új cég, új baráti kör jön. Miskolc az utolsó hely, ahol fogadó oldal van a hülyének nézésre.
A tuggyuk kik hosszú,de eredményes munkával kinevelték a helyi csőcseléket,akik szükség esetén nemcsak pajzsként szolgálhatnak a gazdatest védelmére,hanem folyamatosan rendelkezésére áll egy belőlük összeállt humán massza.Amellyel bármilyen szellemi és materiális hulladékot meg lehet etetni ,ezzel gazdagítva és életben tartva a parazitákat.