Ne hagyjuk, hogy Garantálom Jánosból Garantálom András legyen! 
Hollósy és Kiss az elmúlt 15 évben végigígérgettek mindent, de egy kétharmados kormánnyal a hátuk mögött sem tudtak érdemi eredményeket felmutatni. A városunk helyzete nemhogy javult volna, hanem az országhoz hasonlóan egyre romlott 
Kampányidőszakban persze minden szép és jó volt: közel ötven ígéret, nagy szavak, hatalmas tervek… de ezekből szinte semmi sem valósult meg 
Most Hollósy újra beállna a sorba, és átvenné a stafétát… de ne felejtsük el a „nagy elődöket” sem: Sebestyén és Hubai urakat. Sajnos az ő nevükhöz sem fűződik semmi igazán lényeges 
Ideje tanulni a múltból! Remélem, a miskolciak most már bölcsebbek lesznek, és nem dőlnek be újra a kampánymeséknek

Egy válasz
Janit a Fideszben is nagyon szégyelljük. Már 1x kizárta a Fidesz, kriza hozta vissza