Miskolc. A lázár ingyenbérletének az első áldozatai toca és hollósy közreműködésével : az önkormányzati dolgozók

képernyőkép 2026 03 21 180726

Már meg is vannak lázár ingyenbérletének az első áldozatai toca és hollósy közreműködésével : az önkormányzati dolgozók. Ugyanis most megkapták, hogy a beígért is betervezett béremelésre ne is számítsanak…. Ilyen a felelős fideszes városvezetés…

A nap

6 Responses

    1. Ha te mondod…A hírek szerint tocáék már elkezdték a helyeket csinálni a kormányhivatalból a választás utan kib@szandó nercsicskáknak…

  1. A fidesz mindíg így dolgozott. Ígért fűt-fát de azt sosem mondta, hogy honnan és kiktől fogja elvonni a rávaló pénzt. Legyen az adómentesség, adókedvezmény, árstop, egy réteg jól járt vele de a többiek megfizették az árát. Forráspénzeket vontak el, beruházásokat állítottak le, kölcsönöket vettek föl, adókat emeltek, vagy újabbakat találtak ki, hogy bebiztosítsák a hülye igéreteiket. A gombák pedig sosem kérdőjelezték meg ezeknek a létjogosultságát, mert a propaganda, amire szintén hihetetlen mennyiségű közpénzt szórtak el, elnyomta a józan gondolkodást!

    5
    1
    1. jajjjajjjajjajj! Honnan is vettetek el? először téeszesitettétek a kulák felmenőm, aztán aladtátok a melléküzemágát. Kétszer is loptatok
      munka nélkül.

      Ti miért nem csináltatok ilyen pénzszórást?
      Tele voltatok a gyárak, üzemek, földek, piacok ellenértékével.

      „A privatizáció a kiút az alagútból.
      Schamschula György MDF-politikus
      Pesti Hírlap, 1990. október 8.
      Kis túlzással a privatizáció egész történetét kirívó esetnek lehet minősíteni.
      Nagy Sándor szocialista politikus
      Mérték, 1992. november 29.
      Az előkészítő munkát végző vezérkar a saját pecsenyéjét sütötte meg a dolgozói zsírján.
      Papp János békéscsabai hírlapíró
      Békés Megyei Hírlap, 1993. augusztus 11.
      Jó lenne, ha minél előbb magánkézbe kerülne az állami vagyon tekintélyes része. Azután már nem kellene felkapnunk a fejünket, mert nem lenne mit ellopni (tőlünk).
      Nagy István Attila nyíregyházi hírlapíró
      Kelet-Magyarország, 1994. október 8.
      Tisztességesen lehet privatizálni, igazságosan nem.
      Máté László szocialista politikus
      Magyar Nemzet, 1995. július 1.
      A privatizációban csak akkor nem lesz korrupció, ha elfogy az állami vagyon.
      Thoma László szociológus
      Vasárnapi Hírek, 1996. október 20.
      Privatizálás az, amikor eladjuk a zongorát, és az árából eszünk még egy jó vacsorát.
      Antal László közgazdász
      Napló, 1996. november 19.
      Amihez Nagy-Britanniában az IRA kellett, ahhoz nálunk elég az ÁPV Rt is.
      Csurka Gergely újságíró
      Kurír, 1997. április 17.
      Hogyan lehet úgy privatizálni a nagyvállalatot, hogy ne sérüljön az érdeke, és ugyanakkor legyen bevétele a tranzakcióból, s megmaradjon a befolyásunk is.
      Gansperger Gyula közgazdász, az ÁPV Rt elnöke
      Magyar Nemzet, 1998. december 12. „

      1. „Kulák felmenőid”?Neked Zolika?Tényleg a felmenőidről akarsz beszélgetni nácifattyú? Miért is kellett nevet változtatnotok Zotyesz? :)::)::)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű