Már meg is vannak lázár ingyenbérletének az első áldozatai toca és hollósy közreműködésével : az önkormányzati dolgozók. Ugyanis most megkapták, hogy a beígért is betervezett béremelésre ne is számítsanak…. Ilyen a felelős fideszes városvezetés…
A nap

6 Responses
Nos, a teljesítményük alapján még így is túl vannak fizetve.
Ha te mondod…A hírek szerint tocáék már elkezdték a helyeket csinálni a kormányhivatalból a választás utan kib@szandó nercsicskáknak…
Elkúrták a város pénzét választási kampányra….
A fidesz mindíg így dolgozott. Ígért fűt-fát de azt sosem mondta, hogy honnan és kiktől fogja elvonni a rávaló pénzt. Legyen az adómentesség, adókedvezmény, árstop, egy réteg jól járt vele de a többiek megfizették az árát. Forráspénzeket vontak el, beruházásokat állítottak le, kölcsönöket vettek föl, adókat emeltek, vagy újabbakat találtak ki, hogy bebiztosítsák a hülye igéreteiket. A gombák pedig sosem kérdőjelezték meg ezeknek a létjogosultságát, mert a propaganda, amire szintén hihetetlen mennyiségű közpénzt szórtak el, elnyomta a józan gondolkodást!
jajjjajjjajjajj! Honnan is vettetek el? először téeszesitettétek a kulák felmenőm, aztán aladtátok a melléküzemágát. Kétszer is loptatok
munka nélkül.
Ti miért nem csináltatok ilyen pénzszórást?
Tele voltatok a gyárak, üzemek, földek, piacok ellenértékével.
„A privatizáció a kiút az alagútból.
Schamschula György MDF-politikus
Pesti Hírlap, 1990. október 8.
Kis túlzással a privatizáció egész történetét kirívó esetnek lehet minősíteni.
Nagy Sándor szocialista politikus
Mérték, 1992. november 29.
Az előkészítő munkát végző vezérkar a saját pecsenyéjét sütötte meg a dolgozói zsírján.
Papp János békéscsabai hírlapíró
Békés Megyei Hírlap, 1993. augusztus 11.
Jó lenne, ha minél előbb magánkézbe kerülne az állami vagyon tekintélyes része. Azután már nem kellene felkapnunk a fejünket, mert nem lenne mit ellopni (tőlünk).
Nagy István Attila nyíregyházi hírlapíró
Kelet-Magyarország, 1994. október 8.
Tisztességesen lehet privatizálni, igazságosan nem.
Máté László szocialista politikus
Magyar Nemzet, 1995. július 1.
A privatizációban csak akkor nem lesz korrupció, ha elfogy az állami vagyon.
Thoma László szociológus
Vasárnapi Hírek, 1996. október 20.
Privatizálás az, amikor eladjuk a zongorát, és az árából eszünk még egy jó vacsorát.
Antal László közgazdász
Napló, 1996. november 19.
Amihez Nagy-Britanniában az IRA kellett, ahhoz nálunk elég az ÁPV Rt is.
Csurka Gergely újságíró
Kurír, 1997. április 17.
Hogyan lehet úgy privatizálni a nagyvállalatot, hogy ne sérüljön az érdeke, és ugyanakkor legyen bevétele a tranzakcióból, s megmaradjon a befolyásunk is.
Gansperger Gyula közgazdász, az ÁPV Rt elnöke
Magyar Nemzet, 1998. december 12. „
„Kulák felmenőid”?Neked Zolika?Tényleg a felmenőidről akarsz beszélgetni nácifattyú? Miért is kellett nevet változtatnotok Zotyesz? :)::)::)