A múlt heti, szabolcsiak elleni mérkőzést, a DVTK hivatalos közlése szerint mindössze 1176-an látták a Diósgyőri stadionban, ami anyagi tekintetben több millió forintos kiesést jelentett. A kongó stadion lehangoló látvány volt… Az Ultras Diósgyőr szerdán újabb bejegyzéssel jelentkezett közösségi oldalán, amelyben teljes stadionos bojkottra buzdítanak a szombati (kezdés: 12.45), listavezető ETO FC Győr elleni összecsapáson. Úgy fogalmaznak, hogy ezen ,,akciójuk” nem a mérkőzésről szól, hanem a jövőről, a változásról, ami, szerintük, ha nem lesz, akkor a csapat búcsúzhat az élvonaltól.

Egy válasz
Lám, ezért érdemes ezekbe tolni a milliárdokat. Csak mert pár bugyuta politikus óbégatással keresi a kenyérre valót.