A negyvenhatszoros ingatlantulajdonos Lázár János szerint Kapitány István nem tudja, milyen 120 ezer forintból megélni

Lázár János hosszan és igen méltatóan beszélt Kapitány Istvánról a Csepelen tartott Lázárinfó folyamán. Elmondta, hogy ő Kapitányt „nagyon nagyra becsüli, mint menedzsert”. Nagyon tehetséges embernek tartja, aki igen sokra vitte magyarként a nyugati világban, hiszen „nagyon nehéz körülmények között küzdötte fel magát egy nagyon nagy vállalat vezetésébe”.

negyvenhatszoros ingatlantulajdonos Lázár János ezek után arról beszélt, hogy bár Kapitány János nagyon sok pénzt csinált egy nagytőkés vállalatnak, de közben fogalma sincs arról, hogy 120 ezer forintos nyugdíjból hogyan kell kifizetni a gáz meg a villanyszámlát.

„Ezt nem akarják megérteni azok, akik nagyvállalatoknak dolgoztak, akik liberális gazdaságpolitikát képviselnek és akik a piacnak az emberei” – mondta a miniszter, aki azt is hozzátette, hogy velük ellentétben a Fidesz nem a piacnak csinál politikát.

18 Responses

    1. a Bige elvtárs ? Na , a vörösbárók azok tényleg viccesek.
      Lázárnak meg van 35 darabka földje, a 46 ingatlanból.
      A batidai gróf vityilója nudli

      Hány baloldali milliárdosnak, vörösbárónak van 3 milliárd Ft-os helikoptere
      Ja, ez nem csípi a szemedet

      12
      1. hány?
        sorold, aberrált!
        de tételesen, melyik vette közpénzből amit a pl. kurvaanyád kezelésére lehetett volna fordítani, de te inkább hagytad XXXXjon mert szerelmes lettél a cigányba!
        most sorold!
        tessék!

        12
      2. Nekem egyedül az olyan undorító, csúszómászó, gerinctelen férgek csípik a szememet, mint te is vagy, b+!

        1. akár
          mindig a kapitalizmusra szavaztál, oszt szocialistának vallod magad.

          Thürmerben legalább van gerinc.

          1. Szocialistának utoljára tesókád, meg Kövér Lacika vallotta magát….Fajtádnál kopogtass ifkúkomcsi lapostetú…)::))

  1. Drága Lázár Úr!
    Te sem tudod milyen megélni 120 ezer forintból, még ha nagyon rezsi takarékos is a batidai kastélyod! Meg a többi xxx darab ingatlanod.

  2. Lézerkém! Kinek köszönhető, hogy ma Magyarországon még vannak olyanok, akiknek 120 ezer forint nyugdíjból kell megélniük! Na, ez a szégyen!

    1. De legalább már nem havi 47 ezerből lehet megélni, mint ahogy azt néhány éve állította a fidesz helyi agyhalottja. Igaz, ha a fidesznek köszönhetően azóta a nyakunkba zúdult inflációt is beleszámítjuk…

      1. háááááááát jobban mint a Szemkilövető házaspár 28 ezer Ft-jából
        mondta Matolcsy
        aztán a helyi képviselőnek aljas módon a szájába adtátok

        1. Adjak Zsepit Zolika? Mondjuk az sokat elmond a miskolci fideszről ,hogy hová sikerült lesüllyedni. Marcellka ezekkel a képességekkel, akkor a miskolci fidesz legalja volt, most meg a teteje lenne, főleg egy Pufihoz képest…

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű