A Kocsonyafesztivál soha nem arról volt híres, hogy átlátható.
Az oka, hogy az Önkormányzatnak igazából túl drága ez a ” nagy falunap”, csak már nem tud tőle szabadulni és a befektetőket meg nem érdekli. Rózsa Edit mostanában folyamatosan teszi közzé a talányos bejegyzései, amiben szinte mindenkit hibáztat.
Annyi szűrhető ki, hogy Edit beperelte az egyik önkormányzati céget, hogy fizessen neki elmaradt hasznot. ( Volt egy időszak amikor ez a cég rendezte a Kocsonyát.)
Rózsa Edit a pert elbukta és most várhatja a végrehajtókat, ha nem fizeti. Azt szeretné ha ezt Toca elengedné?
Nem hivatalos infók szerint, az utóbbi időben évi 4 -5 millió kvázi licensz díjat a kapott rendezőktől.
A holding az ezzel kapcsolatos doksikat nem mutatja meg.

14 Responses
a szűrt, zselatinos kocsonya átlátható
„A Kocsonyafesztivál soha nem arról volt híres, hogy átlátható.”
Igazi libsi tempó. Semmi nem változott évezredek alatt.
Oké.Mennyi volt a tavalyi kocsonyafesztivál költségvetése.Küldd már át légy szíves a linket ahol a város honlapján le van írva.Köszi
Nem látom a linket Zotyó…Megkukultál kisfiam? :::):)
Ez a fos is minek?
Sóder és hugyos fekete hókupac fesztivál horror árakkal.
A Ferencváros hétfő este bejelentette Elton Acolatse szerződtetését. A korábbi korosztályos holland válogatott szélső a DVTK-tól érkezik a bajnokcsapathoz, ahol az elmúlt két és fél évben 70 bajnokin 16 gólt és 17 gólpasszt szerzett. A legeredményesebb a mostani idényben volt: az NB I-ben a miskolciak toronymagasan legjobbjaként 18 meccsen 8 gól és 8 gólpassz a mérlege, ezzel jelentős erősítésnek tűnik a Fradi számára, míg a diósgyőriek elvesztésével még közelebb kerülhetnek a kiesőzónához. A felek a konkrét átigazolási díjat nem említik, de a DVTK hivatalos honlapja
klubrekordot jelentő, euróban számolva hét számjegyű összegről ír.
Lesz mit ellopni.
Toca bácsi legyenszvíes kiküldeni a Népkertbe egy sráfkocsi szart akarom mondani homokot mert a salkaházys nyuggerek ott brékelnek a jégen aztán nem tudnak elmenni szavazni Bandesz bácsira
ét államtitkárt is menesztettek a kormányból, információink szerint egyikük Miskolcra érkezik a Holding igazgatótanácsába
6 óra alatt, vonattal, Bécsből Belgrádba? 🇦🇹➡️🇷🇸
Új közvetlen vonatjárat köti majd össze Bécset és Belgrádot Budapesten keresztül, már 2026 első felében.
Ez a jövőben jelentősen könnyebbé és nyugodtabbá teheti az utazást a szerb fővárosba.
A hírek szerint a megvalósítás az év első felében várható, de ez még nem 100 százalékig biztos, mivel még vannak nyitott kérdések a magyar és szerb szakaszok részleteivel kapcsolatban.
A Budapest és Belgrád közötti vasútvonal megnyitása küszöbön áll. Az első tehervonatok már február 27-én közlekednek az új vonalon, az első személyvonat pedig várhatóan legkésőbb két héttel később követi majd őket. A jegyár állítólag 26 euró lesz majd.💶
Egy másik napirendi pont: a bécsi vonatjárat meghosszabbítása. Az új, akár 200 km/h sebességre is képes CRRC vonatok pontosan három órát tesznek meg Belgrádból Budapestre, és további 2 óra 40 percet Bécsbe. Autóval az út több mint egy órával hosszabb lenne, a határellenőrzéseket nem számítva .
77 euró, 1 óra 20 perc, Air Serbia
most a gazdának maszkírozott, közpénzfaló propagandisták?” – tette fel a kérdést a Tisza Párt vezéralakja.
xxxxxxxxxxx