Hollósy Bajusz, meg napisóós a teljes Veres korszakot azzal töltötték, hogy a virágórán hetente elmondták az országos médiában, hogy „városcsőd”, „dugók”, „rossz a közbiztonság” stb…Aztán most meg ugyanez a garnitúra rácsodálkozik, hogy „Né’ má…MIskolcnak rossza híre…” Remélem megérte ….Csak a fidesz!

Egy válasz
Amivel annak idején teljesen igazat mondtak, csak ott a bibi, hogy hatalomra kerülve ők még Pató tahx is alul tudták múlni.