Milliárdokat önt Miskolcra a kormány, mégis egyre tragikusabb a helyzet

5 Responses

  1. Ez a milliárdos öntés mikor történt?Mert Miskolc csak idén 6,5 milliárdot öntött a fidesz kormányra…

  2. Több erdélyi magyar család is olyan levelet kapott Magyarországról, amelyben elhunyt hozzátartozójukat szólítják meg mint választópolgárt. A Nemzeti Választási Iroda, amely szerint jogszerű az eljárás, nem válaszolt érdemben arra, hogyan védenék ki a levélszavazással való visszaéléseket.

  3. Ez a fotó jól mutatja,hogy valóban romokból épült teljesen újjá ez a vár.Az elkényeztetett miskolciak azt sem tudják mekkora szerencséjük van ezzel a beruházással!

  4. Oké,de én itthon vagyok. Te viszont nem.Addig húzz el,míg szabadon megteheted és nem cargóval visznek!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű