Több erdélyi magyar család is olyan levelet kapott Magyarországról, amelyben elhunyt hozzátartozójukat szólítják meg mint választópolgárt. A Nemzeti Választási Iroda, amely szerint jogszerű az eljárás, nem válaszolt érdemben arra, hogyan védenék ki a levélszavazással való visszaéléseket.
Ez a fotó jól mutatja,hogy valóban romokból épült teljesen újjá ez a vár.Az elkényeztetett miskolciak azt sem tudják mekkora szerencséjük van ezzel a beruházással!
5 Responses
Ez a milliárdos öntés mikor történt?Mert Miskolc csak idén 6,5 milliárdot öntött a fidesz kormányra…
Több erdélyi magyar család is olyan levelet kapott Magyarországról, amelyben elhunyt hozzátartozójukat szólítják meg mint választópolgárt. A Nemzeti Választási Iroda, amely szerint jogszerű az eljárás, nem válaszolt érdemben arra, hogyan védenék ki a levélszavazással való visszaéléseket.
Ez a fotó jól mutatja,hogy valóban romokból épült teljesen újjá ez a vár.Az elkényeztetett miskolciak azt sem tudják mekkora szerencséjük van ezzel a beruházással!
Köszönjük szolga…Na kotródj szépen a fajtádhoz
Oké,de én itthon vagyok. Te viszont nem.Addig húzz el,míg szabadon megteheted és nem cargóval visznek!