Jánoskám, te tényleg azt hiszed, hogy
Magyar Péter áll az M30-as gödrében, és nem engedi leaszfaltozni?
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Jánoskám, te tényleg azt hiszed, hogy
Magyar Péter áll az M30-as gödrében, és nem engedi leaszfaltozni?