Az az a tv ahol a gülüszemű félhülye smittmari előadta hogy az „oroszoknál minden f@sza csak a nyílászárókkal van egy kis baj”? Miért nem vagyok meglepve kiszes balf@sz ? ;););)
Nem is tagadta a Harcosok Klubja rendezvényén feltűnt ivádi pedofil, hogy szerelmes egy gyerekbe. A pétervásárai gyermekotthon lakóit környékezte meg az az ivádi pedofil, aki májusban a fideszes Harcosok Klubja rendezvényen Horváth László drogügyi kormánybiztos és hevesi országgyűlési képviselő társaságában tűnt fel.
Nincs kétségem afelől, hogy az elmeroggyant túlsúlyos hízó betegesen élvezi ha árthat bármiben, bármikor és bárkinek. Olyankor telibeejakulálja a nadrágpelust.
a zárt pedovadász csoport egyik borsodi adminja vagyok, onnan ismerlek, mint többszörös elkövetőt, tudom a neved a címed, és sajnos láttam a pofádat is.
17 Responses
M1 en élő édesapámtól megtudtuk hogy a Tiszások barmok! Tehát: a fia, 2 unokája, menye , volt menye, barmok…
nem kell ehhez M1
De azért nézed igaz szolga?
M5-öt nézek és youtube-n mindent ami érdekel.
Te is nézheted:
https://www.breuerpress.com/2025/06/13/a-fovaros-penze-nem-tunt-el-elkoltottek-latorcai-csaba/
Az az a tv ahol a gülüszemű félhülye smittmari előadta hogy az „oroszoknál minden f@sza csak a nyílászárókkal van egy kis baj”? Miért nem vagyok meglepve kiszes balf@sz ? ;););)
Nem is tagadta a Harcosok Klubja rendezvényén feltűnt ivádi pedofil, hogy szerelmes egy gyerekbe. A pétervásárai gyermekotthon lakóit környékezte meg az az ivádi pedofil, aki májusban a fideszes Harcosok Klubja rendezvényen Horváth László drogügyi kormánybiztos és hevesi országgyűlési képviselő társaságában tűnt fel.
Magyarország nem fejezte ki részvétét az újvidéki tragédia évfordulóján Szerbiának, egyedüliként az EU-ban.
Gonoszság, fidesz a neved!
Meg a hazaárulásé is.
s neked sz@rkavarónak mi a neved?
Derítsd ki taknyos…
ha kiderítem nem fogsz sz@rtkavarni? Hogy fogod megállni?
Egyébként megmondták. Nem sokan vagyunk itt a ” szennylapnak nevezett északhírnök”-ön.
Ne szaladjunk annyira előre ifjúkomcsikám…Üdv: Béla bá
Nem tudod? Viszont én tudom a tied! Ez nagyon rossz hír neked, pedomaci!
Annak örüljünk, hogy nem dísztáviratot küldtünk, lölö aláírással
Nincs kétségem afelől, hogy az elmeroggyant túlsúlyos hízó betegesen élvezi ha árthat bármiben, bármikor és bárkinek. Olyankor telibeejakulálja a nadrágpelust.
a zárt pedovadász csoport egyik borsodi adminja vagyok, onnan ismerlek, mint többszörös elkövetőt, tudom a neved a címed, és sajnos láttam a pofádat is.