Melyik hihetőbb?
Vadhajtasok : „Legyünk gyorsan túl a matekon. A mai Békemeneten, nagyjából félmillió ember vett részt, azonban a hivatalos számokat még várjuk, de ez a félmilliós becslés, lehet akár 6-700 ezres is majd. ”
Megint hülyék voltak: annyit értek el, hogy a félelmüket világgá vonyították.
A félelem jogos volt. Hiába a számháború, világos, hogy van más választás. Ehhez elég, ha az erődemonstrációk összemérhetők, de itt alul is maradtak. Esőben, saját zsebre, közértes kupon nélkül vonult fel az ellenzék, és nem maradt szégyenben.
Orbán Viktor elvesztette az ünnepeket, és nem tegnap. Egyiket sem tudja már beilleszteni a zsákutcás döcögésbe, ami az ő kormányzása. Mindkét forradalmi ünnep a szabadságról szól, ami az illiberális államban nem kívánatos. És mindkét felkelést az oroszok verték le.
16 Responses
https://uploads.disquscdn.com/images/16bb1164cfbed2b4dcc7f717a54e32809c86d4d4ea39c0c61b2688dc5bd02c14.gif
Ez nem poloska, ez ganajtúró.
Pont munkában.
a kleptopurdéj követhetné már az elődöket Kádárt vagy Ceaușescut
Értem. Te még kleptopurdéj sem vagy.
Ennyit az újságírói hitelességről!Ez nem poloska.Már nincsenek értelmes érvek,a poénok is gyermetegek és erőltetettek.Felnőtt emberek a homokozóban.
Nem.Ez egy poén.Csak te nem ismerted fel…
Poén az infantilis hottentották homokozójában.
Ezen egy napig gondolkoztál Zotyó?LOL…:)::)
photoshop
nehéz volt odarakni?
Utoljára Rákosiról írtak olyan ódákat, mint amiket mostanában a globalista propagandisták írnak Magyar Péterről
És még ezt is a mandinerről kellett kimásolnod?Balf@sz e vagy? 🙂
Ugyan már! 1,7-szer több poloska volt Magyar Péter szektavezér poloska előtt, mint a Békemeneten vonulók
A Dull Szabolcs is megírta.
Melyik hihetőbb?
Vadhajtasok : „Legyünk gyorsan túl a matekon. A mai Békemeneten, nagyjából félmillió ember vett részt, azonban a hivatalos számokat még várjuk, de ez a félmilliós becslés, lehet akár 6-700 ezres is majd. ”
Megint házhoz jöttél a lóf@szért Zotyó…:)::)
Amikor mar tenyleg nincs mas a bukott tiszarosoknak. 🤣🤣🤣
akkor azért néz ki így a zsíros fostos drogos adadadisznó 😀
Megint hülyék voltak: annyit értek el, hogy a félelmüket világgá vonyították.
A félelem jogos volt. Hiába a számháború, világos, hogy van más választás. Ehhez elég, ha az erődemonstrációk összemérhetők, de itt alul is maradtak. Esőben, saját zsebre, közértes kupon nélkül vonult fel az ellenzék, és nem maradt szégyenben.
Orbán Viktor elvesztette az ünnepeket, és nem tegnap. Egyiket sem tudja már beilleszteni a zsákutcás döcögésbe, ami az ő kormányzása. Mindkét forradalmi ünnep a szabadságról szól, ami az illiberális államban nem kívánatos. És mindkét felkelést az oroszok verték le.