
Ezek teljesen hülyének nézik a Miskolciakat.
Közben ők szánalmasak.
-
-
Válasz
Ez az ország valami elképesztő… Szégyen ez a poszt úgy ahogy van. Mindenestül… 
-
-
Válasz
Sőt,még felkiáltó jel is van(egy évvel azután hogy Lázár mit igért a miskolci járdákról meg utakról)Azt viszont nehéz elképzelni hogy nem volt egy ember aki megmondja,aszfaltot aszfalttal célszerű javítani.Persze ha azért ilyen hogy jól látszódjon akkor nyugodtan bele lehet írni:foltozta a fidesz,az újra választás reményében.
-
-
Válasz
-
Módosítva
agy boldogsàggal tölti el kicsi szìvemet, hogy ez is meg van! Gratulàlok. Ez?? Majdnem sìrok! Annyi,hogy a röhögèstől
Köszönjük



-
-
Válasz
-
Módosítva
Es lakossagi keresre esetleg az uj utakat nem csinalnatok meg?
-
-
Válasz
A Csöbör képviselőnő által megígért újraaszfaltozást mikor kezdik? Kb 10 éve hülyítik vele az embereket. A kérdés költői….
-
-
Válasz
-
Módosítva
zt meg az lesz, hogy letörlitek papírzsebkendővel a madárszart az egyik padról a belvárosban?
-
-
Válasz
Uniós pénzbű wazzeg…elszámolva 15 millió

-
-
Válasz
y melyik a rosszabb….van képe feltenni egy ilyen „hírt”amelyre még meg is veregeti a vállát vagy hogy ezt tényleg így kivitelezték?!? Magyarország 2025? Inkább a balkán…
-
-
Válasz
Ez aztán igen…nem szakad le a pofája az embernek ilyet kitenni
. 2kg csemperagasztóval,megoldotta cimbora jóska,kőműves segéd. Mennyibe fájt ez nekünk? 12 millió?
-
-
Válasz
Mintha a karosszériás purhabbal fújná ki a küszöböt ….
-
-
Válasz
Milyen lakossagi keres??? Ez az onkormanyzat feladata. Nem kerest teljesit, hanem el kene vegeznie a munkajat
-
-
Válasz
Kb 1 hónap múlva tessék már posztolni hogy mennyire volt tartós.Vicc ország.
-
-
Válasz
rtja, kenjük be s**rral.
Erről én nem posztolnék, hanem szégyellném.
Íme, itt egy valódi lakossági kérés: mondjatok le a fenébe.
-
-
Válasz
-
Módosítva
És hol van Vödör Kátya a nemzetiszínű szalaggal az átadásnál? És Hollósy? Ja, ő padot fest, igazolt távollét.
-
-
Válasz
Szengyörgy úti 4db falevelet eltávolítottuk. (Szavazz ránk) 
-
-
Válasz
Csupán egy vödör kellett hozzá!!!!
-
-
Válasz
em mesterúr tett bele némi nikecelt is a biztonság kedvéért
-
-
Válasz
Mikor lesz az átadás!
-
-
Válasz
Bele gereblyézhette volna a leveleket is ennyi erővel Lajos, és akkor nem kellett volna praktikerbe se menni.. Kozmix a házban
-
-
Válasz
-
Módosítva
let a srácè aki csinálja de szerintetek ez így jó kis csemperagasztó vagy zsákos beton megolgya ezeket a dolgokat ??
-
-
Válasz
Micsoda munka.
-
-
Válasz
Cementtel… aszfaltot
-
-
Válasz
Remélem ez valami vicc vagy AI kép
…..
-
-
Válasz
Köszönjük!
-
-
Válasz
És a nemzethy színű szalag átvágása..??? az elmarad??? Az már SMAFU????
-
-
Válasz
A nyomorult ezzel henceg!
Hihetetlen!!
Az ilyeneknek nem sikerül az emberré válás jelen megtestesülésükben!!!
-
-
Válasz
A kàtyúzás új fogalma ez

-
-
Válasz
Ez igen! Csoda, hogy kibírtátok ezt a kókler munkát fizetni. A Styropor egyébként mióta az út tartozéka?
-
-
Válasz
Ez nagyon tartós lesz, látni hogy jobban nem is lehetne csinálni!
-
-
Válasz
Super munka!
-
-
Válasz
Lol,ez valami konzultációs vicc??
-
-
Válasz
Ez a kókány csopi?
-
-
Válasz
Szakszerűen! Ja, nem! 
-
-
Válasz
Szép munka!
-
-
Válasz




3 Responses
Gratulálunk a képviselő nőnek
Ez a Ő munkájának színvonalát tükrözi
és a te IQ nullád?
Jé! Az ott egy Tisza-sziget? 😂😁 Tele van velük az ország.