Ezek teljesen hülyének nézik a Miskolciakat

559017069 1698437184163594 4210811260700023219 n

Ezek teljesen hülyének nézik a Miskolciakat.

Közben ők szánalmasak.
Ez az ország valami elképesztő… Szégyen ez a poszt úgy ahogy van. Mindenestül… 🤦
idő alatt jutottunk el az újraaszfaltozási kamutól a vödörből tömködésig 😉
Lehet, hogy egy kép erről: autó, út és , szöveg, amely így szól: „KÁTYÚZÁS HELYETT HEL YETT ÚJRAASZFALTOZÁST! poat Oτη-ΑΑΝΤΑ JOLSER”
Sőt,még felkiáltó jel is van(egy évvel azután hogy Lázár mit igért a miskolci járdákról meg utakról)Azt viszont nehéz elképzelni hogy nem volt egy ember aki megmondja,aszfaltot aszfalttal célszerű javítani.Persze ha azért ilyen hogy jól látszódjon akkor nyugodtan bele lehet írni:foltozta a fidesz,az újra választás reményében.
agy boldogsàggal tölti el kicsi szìvemet, hogy ez is meg van! Gratulàlok. Ez?? Majdnem sìrok! Annyi,hogy a röhögèstől🙏Köszönjük🤣🤣🤣🤣
Es lakossagi keresre esetleg az uj utakat nem csinalnatok meg?
A Csöbör képviselőnő által megígért újraaszfaltozást mikor kezdik? Kb 10 éve hülyítik vele az embereket. A kérdés költői….🤡
zt meg az lesz, hogy letörlitek papírzsebkendővel a madárszart az egyik padról a belvárosban?

y

Aztkurva. Nem semmi teljesítmény!
Uniós pénzbű wazzeg…elszámolva 15 millió 🤣 👏
y melyik a rosszabb….van képe feltenni egy ilyen „hírt”amelyre még meg is veregeti a vállát vagy hogy ezt tényleg így kivitelezték?!? Magyarország 2025? Inkább a balkán…
Ez aztán igen…nem szakad le a pofája az embernek ilyet kitenni 🤣. 2kg csemperagasztóval,megoldotta cimbora jóska,kőműves segéd. Mennyibe fájt ez nekünk? 12 millió?
Mintha a karosszériás purhabbal fújná ki a küszöböt ….
😪😪😪
Milyen lakossagi keres??? Ez az onkormanyzat feladata. Nem kerest teljesit, hanem el kene vegeznie a munkajat
Kb 1 hónap múlva tessék már posztolni hogy mennyire volt tartós.Vicc ország.

rtja, kenjük be s**rral.

Erről én nem posztolnék, hanem szégyellném.
Íme, itt egy valódi lakossági kérés: mondjatok le a fenébe.
  • Válasz
  • Módosítva
És hol van Vödör Kátya a nemzetiszínű szalaggal az átadásnál? És Hollósy? Ja, ő padot fest, igazolt távollét.
Szengyörgy úti 4db falevelet eltávolítottuk. (Szavazz ránk) 🤬
Csupán egy vödör kellett hozzá!!!!
em mesterúr tett bele némi nikecelt is a biztonság kedvéért🤣
Mikor lesz az átadás!
Bele gereblyézhette volna a leveleket is ennyi erővel Lajos, és akkor nem kellett volna praktikerbe se menni.. Kozmix a házban
  • Válasz
  • Módosítva
let a srácè aki csinálja de szerintetek ez így jó kis csemperagasztó vagy zsákos beton megolgya ezeket a dolgokat ??
Micsoda munka.😥
Cementtel… aszfaltot

Remélem ez valami vicc vagy AI kép 🤔…..
Köszönjük!
És a nemzethy színű szalag átvágása..??? az elmarad??? Az már SMAFU????
A nyomorult ezzel henceg!
Hihetetlen!!
Az ilyeneknek nem sikerül az emberré válás jelen megtestesülésükben!!!
  • Válasz
A kàtyúzás új fogalma ez😂😂
Ez igen! Csoda, hogy kibírtátok ezt a kókler munkát fizetni. A Styropor egyébként mióta az út tartozéka?
Ez nagyon tartós lesz, látni hogy jobban nem is lehetne csinálni!🤣
Super munka!
Lol,ez valami konzultációs vicc??
Ez a kókány csopi?
Szakszerűen! Ja, nem! 😃
Szép munka!
Lehet, hogy egy kép erről: , szöveg, amely így szól: „Klárikám, ezt láttad.?”
Szép rusztikus az az utca.
Lehet, hogy egy kép erről: hangszer és szöveg

3 Responses

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű