
Meghibásodott a szivattyú, de a hibát sikeresen elhárították. Szintén a fürdővel kapcsolatos hír, hogy a jövő héten nyílt bejárásra várják a vendégeket.
Bejegyzésük szerint ugyanis a szivattyú sajnos meghibásodott, de műszaki csapatuk gyorsan és hatékonyan dolgozott azon, hogy minél előbb újra zavartalanul élvezhessék a fürdőzést.
Van azonban más is. “Szeretnénk továbbá felhívni a figyelmüket, hogy október 21-én, kedden, reggel 9:00 órától nyílt bejárásra várjuk vendégeinket! Ez egy kötetlen alkalom, ahol kérdezhetnek, javaslatokat tehetnek, és megoszthatják tapasztalataikat a vezetőséggel.
Célunk, hogy a Selyemréti Strandfürdő mindenki számára kellemes, barátságos és pihentető hely legyen — hiszen az Önök elégedettsége számunkra a legfontosabb” – fogalmazott bejegyzésében a fürdő.


Egy válasz
megjavítottam ezt is. pont nektek.