Szóltatok előre hogy debilek a képviselőjelöltjeitek? Idéznéd hogy mikor történt ez?
2
Ti álltatok össze a szemkilövető gyurcsánypárttal pufi…
1
hazudik a magyarnarancs 😁😂🤣😀
„Tóth-Szántai szavait, miszerint az ellenfelek nem voltak gyengék, inkább csak úgy értelmezhetjük, hogy egymásnak betartásban valóban remekeltek az ellenzékiek. Miután Veres Pál tavasszal bejelentette, hogy nem jelölteti magát újra a polgármesteri posztra,
a már eleve megosztott ellenzék megindult egymással szembe, arra várva, hogy az utolsó pillanatban a másik majd csak elrántja a kormányt. Ám nem így lett.
Pontosan az történt Miskolcon, amire számítani lehetett: a képviselő-testület belviszálya miatt az ellenzék annyira szétszakadt, hogy két jelöltet is ráindított a Fidesz által támogatott Tóth-Szántai Józsefre. Ebben az eleve kritikus helyzetben felbukkant további öt (ön)jelölt is, persze mind a változás ígéretével. A végeredmény: a borsodi megyeszékhelyet – ahogy ők mondják – „visszavette” a Fidesz.”
Mesélj már valamit Klinga ellenfeléről, bévékás!
Értem. Akkor KAMU volt dr.Simon támogatása 😁😂🤣😀😁😂🤣
„8 jelölt – Miskolc 12. számú egyéni választókerület:
BLAU VIRÁG (MKKP)
DR. SIMON GÁBOR (DK, LMP – Zöldek, MSZP, Párbeszéd-ZÖLDEK)
FÜLÖP JÓZSEF ISTVÁN (Munkáspárt)
HOLLÓSY ANDRÁS (Pont Mi Egyesület, FIDESZ, KDNP)
LICHTENSTEIN RAYMOND (Független)
SKROBÁK ISTVÁN (Nép Pártján)
SZŰCS MÓNIKA (Mi Hazánk)
SZŰCS TAMÁS (Függetlenek SZIVE, Jobbik, Momentum)”
És ez miben cágolja a miskolci fidesz-szemkilövető-jakab összeállást?Pl.hogy lehet hogy lehoczky lecserélését egy év alatt sem kezdeményezte még a fidesz,pedig kb egyszer jelent meg a közgyűlésben?
10 Responses
Most ez komoly? Mit adnak át, a korlátot? És miért hiányzik a képről Csöbör Katalin, talán beteg?
ti már megmutattátok magatokat 5 évig.
lett belőle egy 16:2
És a 16 egyike klinga…Miskolc lakossága jól választott.
minek marakodtatok?
Szóltunk előre!
Szóltatok előre hogy debilek a képviselőjelöltjeitek? Idéznéd hogy mikor történt ez?
Ti álltatok össze a szemkilövető gyurcsánypárttal pufi…
hazudik a magyarnarancs 😁😂🤣😀
„Tóth-Szántai szavait, miszerint az ellenfelek nem voltak gyengék, inkább csak úgy értelmezhetjük, hogy egymásnak betartásban valóban remekeltek az ellenzékiek. Miután Veres Pál tavasszal bejelentette, hogy nem jelölteti magát újra a polgármesteri posztra,
a már eleve megosztott ellenzék megindult egymással szembe, arra várva, hogy az utolsó pillanatban a másik majd csak elrántja a kormányt. Ám nem így lett.
Pontosan az történt Miskolcon, amire számítani lehetett: a képviselő-testület belviszálya miatt az ellenzék annyira szétszakadt, hogy két jelöltet is ráindított a Fidesz által támogatott Tóth-Szántai Józsefre. Ebben az eleve kritikus helyzetben felbukkant további öt (ön)jelölt is, persze mind a változás ígéretével. A végeredmény: a borsodi megyeszékhelyet – ahogy ők mondják – „visszavette” a Fidesz.”
Mesélj már valamit Klinga ellenfeléről, bévékás!
Értem. Akkor KAMU volt dr.Simon támogatása 😁😂🤣😀😁😂🤣
„8 jelölt – Miskolc 12. számú egyéni választókerület:
BLAU VIRÁG (MKKP)
DR. SIMON GÁBOR (DK, LMP – Zöldek, MSZP, Párbeszéd-ZÖLDEK)
FÜLÖP JÓZSEF ISTVÁN (Munkáspárt)
HOLLÓSY ANDRÁS (Pont Mi Egyesület, FIDESZ, KDNP)
LICHTENSTEIN RAYMOND (Független)
SKROBÁK ISTVÁN (Nép Pártján)
SZŰCS MÓNIKA (Mi Hazánk)
SZŰCS TAMÁS (Függetlenek SZIVE, Jobbik, Momentum)”
És ez miben cágolja a miskolci fidesz-szemkilövető-jakab összeállást?Pl.hogy lehet hogy lehoczky lecserélését egy év alatt sem kezdeményezte még a fidesz,pedig kb egyszer jelent meg a közgyűlésben?