| Északhirnök.Már ilyen ótvar posztokat lehet csak írni?Senkinek semmit nem mond,legfeljebb gyenge és primitív próbálkozás az alpolgi kicikizésére.Eddig azt hittem ez a platform az enyhe deviancia mellett azért tényleg fontos helyi harsona,némi intellektuális teljesítménnyel.Most úgy tűnik,hogy csatlakozott az ellenzéknek a mindent és minden áron bemocskolunk libsibolsiproli karakterű lejárató kampányához? |

3 Responses
Arra nem gondoltál még, hogy ha az alpolgármester nem egy pojáca lenne, akkor nem lehetne kicikizni? A frakcióvezetőtökre már ki sem tére…:):):)
Nektek bolsiknak 1906-tól nem gond a „cikizés” . Nagy úr ám a sárga bolsevik irigység.
Mit gondolsz miből él meg olyan jól a 4. hatalmi ág, a média?
Írtál már az újságíró leány drága női táskájáról?
Lenne itt ” intellektuális teljesítménny”, ha Gáti, a Lujza és az F.Nagy szerkesztené a lapot.