A VADHAJTÁSOK SZÓT SEM LEHET IDE BEIRNI!
AZ EGÉSZSÉGES KONKURRENCIÁT NEM TŰRI AZ ÉSZAKHIRNÖK.
JOPFOJIMATY RADIR BÁCSI!
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
A VADHAJTÁSOK SZÓT SEM LEHET IDE BEIRNI!
AZ EGÉSZSÉGES KONKURRENCIÁT NEM TŰRI AZ ÉSZAKHIRNÖK.
JOPFOJIMATY RADIR BÁCSI!
11 Responses
megérkezett az utalás, ukrán gyerekeket öltek a ruszkik, ettől lett megint tele a medence gecivel
tudjuk! a bolsik 1906-tól nem változtak.
„Babis a gyűlöletkampány áldozata
Az ANO mozgalom első alelnöke, Karel Havlícsek kijelentette, hogy „a támadás közvetlen következménye a gyűlöletkampánynak, amelyet a Spolu koalíció, (a Polgári Demokrata Párt, a kereszténydemokrata KDU-ČSL és a liberálkonzervatív TOP 09 szövetsége), a Piráti cseh párt és a STAN párt folytat. ”
Most egy fejre mért ütéssel végződött, legközelebb rosszabb is lehet.
– figyelmeztetett Havlícsek.
FRISSÍTÉS:
A politikust kórházba vitték és CT-vizsgálaton esik át.
Egyelőre nem tudni pontosat sem az állapotáról, sem az incidensről.”
He joined the Communist Party of Czechoslovakia in 1980.[18] During the 1980s, he was an agent for StB, the Czechoslovak secret state security service. Babiš denies knowingly being an agent of StB, but his legal challenges against the Slovak National Memory Institute were unsuccessful.[20] It is alleged that he was also in contact with the Soviet KGB.[21]
ne félj orbánt a „bolsik” 😀 bottal sem piszkálnák meg a bűze miatt
nyugodj meg, 1906-ban a Szentcsalád tagjaiból még csak kém, tolvaj, orgyilkos, spicli, gyerekrabló esetleg diverzáns vagy kútmérgező lehetett, bolsi csak később lett belőlük, győzőbától fogva.
Ha magyarnemzetes hirhamisitók megirták akkor gyúlöletkampány vót nincs mit tenni…:):):)
ha te mondod galíciai ómigráns
nem vagyok az O. család fajtája
velük és veled ellentétben
semmi közöm a bemigrált génselejtes bűnözői csoportokhoz
hahaha
x
Állj! Ez már nem északhírnök, hanem gáti-times
Gondolom az oldal tulajdonosa határozza meg milyen legyen.
Te nyomorult, miért nem készítesz magadnak saját oldalt, ha már a pöcsöddel is olyan jól elvagy?
El lennél azzal is 😀 és nem nyígnál itt annyit.