| Ez nem márka kérdése, ütöttek ki Suzukival is villamost. Más városokban miért nem hullanak így a villamosok? Ideje észrevenni, hogy a miskolci autósok jelentős része nem ismeri a KRESZ-t. És vezetni sem nagyon tud. Adjatok nekem két tucat miskolci sofőrt, és ügyesen elosztva őket lebénítom Budapestet. Na és ne feledjük a rendőrök és bérsétáló rendészek felelősségét sem, gyakorlatilag bárki bármennyit szabálytalankodhat szankcionálás nélkül. |

Egy válasz
Hány villamosvezető dolgozik
O..3
4..6
6..9…
éve?