Napi Gáti évek óta küszködik ezzel Miskolc belvárosába.
A Mi Hazánk miskolci politikusa szerint elég volt a Dalárda utca feletti, hangos zenéből.
Szerdán késő este lakossági jelzésre érkezett a Dalárda utcába és kért először rendészeti, majd pár órával később rendőrségi intézkedést. “Az nem lehet, hogy néhány ember hangos zenével több utca lakóinak a pihenését zavarja immár nem először” – fogalmazott Pakusza Zoltán.
Ez valóban gond, ráadásul nem is kizárólag miskolci. Az egyik olvasó megerősítette, hogy sajnos ez már a községekben is állandó, általános probléma. Egy másik szembetűnő gond is adódik a rendteremtéssel. Egy másik olvasó hívta fel arra a figyelmet, hogy ezek szerint a rendészeti intézkedés nem igazán lehetett tökéletesen sikeres, ha órákkal később rendőrségi intézkedést kellett kérni. Pakusza válaszában rámutatott, hogy egy órára volt utána csend, majd ismét kezdődött a hangos dáridó.
Napi Gáti évek óta küszködik ezzel Miskolc belvárosába.

2 Responses
hajrá. A fidesz tehetetlen
A helyes válasz legtöbbször a C.