Álomesküvő Sao Paulóban: összeházasodott párjával a DK pártigazgatója

Júniusban melegházasságot kötött Sebián-Petrovszki László és brazil párja – derül ki a Blikk.hu cikkéből.

A portál úgy fogalmaz, „hagyományos” brazil esküvőn mondták ki egymásnak az igent.

A Blikk szerint Sebián-Petrovszki régóta nyíltan vállalja a homoszexualitását, tehát nem azért utaztak a messzi országba, hogy rejtegessék a frigyet.

A politikus azt nyilatkozta a portálnak, azért Brazíliában tartották a szertartást, mert ott elismerik a melegházasságot.

A Blikk cikkéből kiderül, a DK pártigazgatója nem marad Brazíliában, hanem párjával továbbra is Magyarországon fognak élni, ahogy eddig is.

2 Responses

  1. Pazmeg!
    Akkor Karácsony Gergely hiába hírdette a prájdon, hogy elsőnek szeretne meleg párokat összeadni.

    Hiába utazott Ursulához felszentelésre?

    Remélem Dobrev az új férjével, közbelép és itthon is meglesz a meleg esküvő.

    1
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű