Sebián-Petrovszki, Lakner, Ungár. Archív fotó

Júniusban melegházasságot kötött Sebián-Petrovszki László és brazil párja – derül ki a Blikk.hu cikkéből.
A portál úgy fogalmaz, „hagyományos” brazil esküvőn mondták ki egymásnak az igent.
A Blikk szerint Sebián-Petrovszki régóta nyíltan vállalja a homoszexualitását, tehát nem azért utaztak a messzi országba, hogy rejtegessék a frigyet.
A politikus azt nyilatkozta a portálnak, azért Brazíliában tartották a szertartást, mert ott elismerik a melegházasságot.
A Blikk cikkéből kiderül, a DK pártigazgatója nem marad Brazíliában, hanem párjával továbbra is Magyarországon fognak élni, ahogy eddig is.

2 Responses
Pazmeg!
Akkor Karácsony Gergely hiába hírdette a prájdon, hogy elsőnek szeretne meleg párokat összeadni.
Hiába utazott Ursulához felszentelésre?
Remélem Dobrev az új férjével, közbelép és itthon is meglesz a meleg esküvő.
Csóri gazsi most elmorzsol egy könnycseppet…
🙁