Miskolc. Sorban lopták ki a katalizátorokat az Avason

Kedves csoport tagok és mindenki aki ezt olvassa! Nagy elkeseredésemben írom ezeket. 😞 Az elmúlt időszakban annyi sok szomorúság ért de a tegnap éjjel történtek másokat is érinthetnek ezért azokhoz szólok most. Az Avason lakom a bérház előtt parkoltam az autómmal ami egy 1999-es G Astra és aminek éjjel amikor aludtunk flexel vagy valamivel levágták az aljáról a katalizátoromat.😢 Senki nem látott és halott gondolom semmit, térfigyelő kamerák nincsenek sajnos pedig erre a részre nagyon nem ártana. Azt sem tudom egyáltalán érdemes e a rendőrségnek szólni sok mindent nem tudnak tenni így gondolom. Figyeljetek és vigyázzatok nagyon amennyire lehetséges az autóitokra.😞😢🙏🏻 Üdv mindenkinek!🥺

– írja a kétségbeesett hölgy.

Kilopták a katalizátorát az Avason, és nem ő az egyetlen aki így járt!

Szia!

Ugyanígy jártam ma, reggel Szentgyörgy 38 alatt, lehelyszínélték és igazából ennyi, elmondásuk szerint majd egy nyomozó hív mizu.

– írta egy másik károsult.

Egy másik autós is hasonlóképpen járt, mint a posztoló
Forrás: Új Miskolcon láttam facebook csoport

Tegnap éjszaka a Hajóson, lehetett hallani flexhangot. Kinéztem hosszabb időn keresztül az erkélyen, de senkit nem láttam. Legközelebb ha hallom éjszaka a hangot, azonnal rendőrt hívok! Bárcsak tudtam volna tegnap

– számolt be róla egy lakó, aki úgy néz ki, fültanúja volt az esetnek.

Az a helyzet, hogy vannak akkumulátoros flexek amik közel sem olyan hangosak mint a hálózati gépek valószínű ilyenekkel „operálnak”

– elmélkedett egy másik kommentelő.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű