Javuló menetrend? Hétvégén a 3-as busz vonalán délután 17 és 18 óra között nem indul busz Szirmáról. A 3A-s busz szintén hétvégén reggel 8 órától üzemzárásig óránként közlekedik. Ez csak két járat. A többit el tudom képzelni. Ez a „tanszüneti” menetrendnek csúfolt valami. Gratulálok!
A nap

Egy válasz
Az emvékánál az utasok igényei azt jelentik hogy annyi busz jön amennyi autóbuszvezetőt és autóbuszt találnak. Előbbivel az a gond hogy ugyan ki jönne ide buszt vezetni amikor a januári béremelés júniusban kapják meg az utóbbival pedig az hogy már 16 autóbusz van a telephelyen alkatrészbányának felhasználva és a kiszerelt alkatrészek nem termelődnek újra. De örülök annak hogy juhász úr ilyen boldog a kamerák előtt.