Ez a „tanszüneti” menetrendnek csúfolt valami. Gratulálok!

510442656 30442030095411024 1502906368895340126 n

Javuló menetrend? Hétvégén a 3-as busz vonalán délután 17 és 18 óra között nem indul busz Szirmáról. A 3A-s busz szintén hétvégén reggel 8 órától üzemzárásig óránként közlekedik. Ez csak két járat. A többit el tudom képzelni. Ez a „tanszüneti” menetrendnek csúfolt valami. Gratulálok!

A nap

 

Egy válasz

  1. Az emvékánál az utasok igényei azt jelentik hogy annyi busz jön amennyi autóbuszvezetőt és autóbuszt találnak. Előbbivel az a gond hogy ugyan ki jönne ide buszt vezetni amikor a januári béremelés júniusban kapják meg az utóbbival pedig az hogy már 16 autóbusz van a telephelyen alkatrészbányának felhasználva és a kiszerelt alkatrészek nem termelődnek újra. De örülök annak hogy juhász úr ilyen boldog a kamerák előtt.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű