Tovább farigcsálják a miskolci menetrendet

Átfogó változások várhatók a miskolci közösségi közlekedésben a következő hónapokban. Tóth-Szántai József polgármester szerdán jelentette be, hogy új alapokra helyezték a város tömegközlekedési rendszerét, amely több lépcsőben megvalósuló fejlesztéseket tartalmaz.

A városvezető tájékoztatása szerint a május elsején életbe lépett közlekedési változások után június 21-től újabb járatsűrítésre számíthatnak az utasok.

A polgármester további jó hírt is közölt: az év végére új elektromos buszok forgalomba állítását ígérte.

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű