Átfogó változások várhatók a miskolci közösségi közlekedésben a következő hónapokban. Tóth-Szántai József polgármester szerdán jelentette be, hogy új alapokra helyezték a város tömegközlekedési rendszerét, amely több lépcsőben megvalósuló fejlesztéseket tartalmaz.
A városvezető tájékoztatása szerint a május elsején életbe lépett közlekedési változások után június 21-től újabb járatsűrítésre számíthatnak az utasok.
A polgármester további jó hírt is közölt: az év végére új elektromos buszok forgalomba állítását ígérte.
