Arcosok klubja mi?
Kicsi agyában egyre nagyobb a zűr.
Szerintem mindenhol a háta mögött kiröhögik ahogy pánikol, és próbálja terjeszteni
a rémálmait.
Viszont kurvára idegesen néznek egymásra a háta mögött, és látják/tudják, hogy most ez már nem az, amiben nekik biztosan részt kéne, hogy vegyenek
Orbán annyit elmondott róla, hogy a rendezvényen azok jönnek össze, akik a H betű által megszólítva érzik magukat. 😀 😀 😀 😀 😀 Ment a monitorra a tea. A főni jóvoltából az adófizetőkXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXlölő, végletekig kiszolgáltatott, nélkülöző, egyik napról a másikra élő birkahad mind-mind megszólítva érzi magát. Valahogy így: Húb.zdmeg ha nem leszünk ott nekünk annyi! A „H” betű ereje! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Nem nehez belatni, hogy azert is Harcosok Klubja a neve, mert Orbanek azt akarjak, hogy a valasztasok elott fizikai eroszakkal gyozzenek a hivei. Azzal eppen nem szamol, hogy a szavazobazisanak a markans resze mar nem kepes harcolni, ha akarna sem, mert kozgyogyra van felirva vagy 40-fele kulonbozo gyogyszeruk…
Erősen csodálkoznék, ha a film forgalmazói elfelejtették volna levédeni a címet.
Azon meg még jobban csodálkozom, hogy a nagy békeharcosnak nem hasad meg a tudata ennyi harctól és küzdelemtől, amiket minden és mindenki ellen folytat – de legalábbis meghírdet.
Nem beszélve arról, vajon tudja -e ez a harcimalac, hogy a főnök a film végén szájbalövi magát?
😀
Nem mernek már neki szólni?
összefoglalva:
dagaxci ugye PL szerinted CENZÚRA!
judeocxvikoás,Macx lepxcbezzeg mehet nálad minden követcxy nélkül!
Ha lenne benned szégyenérzet, nem mennél ki az utcára
Mert vagy simán gyáva vagy, vagy orbán szektás, vagy mindkettő.
Az elsőért nem ítéllek el.
Szedd össze magad és válaszolj itt, miért teszed?
Nem ilyennek ismertelek.
Ez a nagy „harcosok klubja”? Egy rakás vén fxxx meg kxxxx?
Ezek fognak internetezni?
Nem csak látni akarják a nagyembert közelről, hanem érezni is, már messziről 😀
https://uploads.disquscdn.com/images/6e1239746fffcc511db45d8ed426cf03c2c3e91948adf9f38ea5181gvf
Aki nem látta a filmet, csak hogy képben legyen
Lehet követni, viktor!
Tóta:
„Ez nem elitcsapat lesz, tisztelt hölgyeim és uraim. Ha ez a kezdet, akkor a vég kezdete, a Volkssturm. Amikor besorozzák már az féllábút meg a féleszűt is. Hátha nyernek egy kis időt a a csomagoláshoz.”
Panaszkodik b+, hogy a Facebook-oldalaikat ellepték a trollok, sokan nem is valós személyek. Szervezik őket!
aham, mondja ezt a trollgyujto gyulesen baszki 😀
csak az a baj, hogy itt nem internetes trollokat latok hanem igazi mocsariakat
ha teszem azt a a izét elvinne a koleszterin akkor egy fougyesznek semennyire sem kellene magat nyomozassal megeroltetnie, ezek egymast nyomnak fel sorban a koncert
A követők gyűrűjében álló Magyar emellett kitért arra is, hogy Orbán nem tudja, vagy a tanácsadói nem mondták el neki, hogy miről is szól a Harcosok klubja – utalva a Chuck Palahniuk azonos című regényéből készült, David Fincher rendezte filmre.
A főszereplő a filmben egy idő után már nem tud különbséget tenni a valóság és saját őrülete között. Egy anarchista csoportot hoz létre, és végül saját maga ellen kell fordulnia, hogy megállítsa a pusztítást. A Harcosok klubja című filmben a főhős bomlott elméje teremtette meg Tylert, az erőszakos alteregót, de önnek miniszterelnök úr nincsen ilyen mentsége, ön tudatosan választja a megosztást, a gyűlöletet és a rombolást. Ne tegye tovább ezt miniszterelnök úr…
Harcosok Klubja?
A doktorminiszterelnökúr irodalmi műveltségére időnként rácsodálkozik az ember, de azt
nyilván senki nem gondolta, hogy a Harcosok klubjából is merítkezik morálisan(?),
szellemileg(?), vagy mit tudom én hogyan.
Orbán viktornak már megint sikerült bizonyítania, hogy nem
csak a kortárs irodalomról nincs halvány lila elképzelése sem, de már megint öntelt
magabiztossággal hirdeti a pusztító surmóságot, mintha az a legkiválóbb
hungarikum lenne. A doktorminiszterelnökúrnak sikerült kiválasztania egy olyan szerzőt, akinek a
munkássága nem kis részben arról szól, hogy a káoszba torkolló, pusztító erőszak
veszélyére hívja fel a figyelmet. Nyers és sokkoló írói eszközöket használ ugyan,
de már csak a családi tragédiák sorozata okán sem igazán híve semmiféle harcosok
klubjának. Mer’ ugye a szerző zseniális kiválasztása mellett még arra is figyelt a
Doktorminiszterelökúr, hogy pont annak a regénynek kölcsönözze ki a címét,
amiben a szanaszéjjel hasadt tudatú és személyiségű főhős a saját fejében vívott
harcok közepette keltsen életre egy titkos, anarchista terroristákból álló csoportot,
aminek amúgy a magyar változatban a neve is Káosz brigád
,,Nem újdonság, hogy Magyarország támadás alatt áll, migránsországot akartak csinálni, át akarták nevelni a gyerekeket, kivinni a magyarok pénzét.,,
A gömbnxxx svájci bankszámlái meg a sarokban sírdogálnak?
Nem érzi, nem érti….ez ugyan az a szar, ugyan az..havonta+2% továbbra is a Tiszának…
Egy elítélt pedofil is ott ült a hevesi fideszesekkel Orbán harcosok klubjában
a kép jobb szélén pedig S. Tamás György látható a válogatott közönségben. Ő Ivádon él, és 2016-ban jogerősen elítélték egy tizenkettedik életévét be nem töltött gyerek ellen elkövetett szexuális erőszak miatt. Úgy tudjuk, börtönben is ült emiatt. Nem tudjuk, a hevesi fideszesek miért vitték őt magukkal, kérdéseinket feltettük. Az ivádi polgármestert telefonon is kerestük.
Orbán és a Fidesz eddig is kitüntette a pedofil bűnözőket és kegyelmet adott a segítőiknek. Ma pedig a miniszterelnök egy 12 év alatti gyereket megrontó, elítélt pedofil bűnöző közreműködésével hirdette meg a honfitársai elleni háborút a Harcosok Klubja gyűlöletfélórán.
A fideszes politikusok még büszkék is a pedofil társukra, hiszen bőszen osztják a pedofil bűnözővel közös mosolygós képeiket.
Miniszterelnök úr,
Tényleg pedofil bűnözökkel akar a honfitársai ellen harcolni?
Belenéztem a Harcosok Klubja című rendezvénybe, és nagyon megnyugtató volt. Egy kukorékoló Menczer Tamást láttam például, amint rekedten ordít egy csomó droidnak, hogy szevasztok harcosok, ti vagytok a legjobbak, jó’ néztek ki, győzelem, gyémánt fokozat!
Ebben a hangnemben lúgosító kávét, rozsdamentes edényzetet meg gyógypaplant volt szokás árulni egy ideig, de mostanra már kegyetlenül ciki.
Az egész szervezkedés célja, hogy legyen több fideszes troll, akik majd jól odakommentelnek, hogy… el se tudom képzelni, miket. Nem is lopott? Nem is annyit? Érettünk lop? Az nem Ferrari, hanem az új Lada? Jobban élsz, csak nem vetted észre? Eleve milyen emberanyag jelentkezhet erre az aljamunkára, a telemarketingnél is kínosabb feladatra, és azoknak összemarkolva mennyi eszük lehet? Milyen népség sereglik össze Menczertől meg a többi személyében is korrupt alaktól meghallgatni, hogy huj-huj-hajrá? Ki találta ki, hogy ezeket az embereket mutogatni kell?
Ez nem elitcsapat lesz, tisztelt hölgyeim és uraim. Ha ez a kezdet, akkor a vég kezdete, a Volkssturm. Amikor besorozzák már az féllábút meg a féleszűt is. Hátha nyernek egy kis időt a csomagoláshoz.
Belenéztem a Harcosok Klubja című rendezvénybe, és nagyon megnyugtató volt. Egy kukorékoló Menczer Tamást láttam például, amint rekedten orX
Ebben a hangnemben lúgosító kávét, rozsdamentes edényzetet meg gyógypaplant volt szokás árulni egy ideig, de mostanra már kegyetlenül ciki.
Az egész szervezkedés célja, hogy legyen több fideszes troll, akik majd jól odakommentelnek, hogy… el se tudom képzelni, miket. Nem is lopoxxNem is annyit? Érettünk lop? Az nem Ferrari, hanem az új Lada? Jobban élsz, csak nem vetted észre? Eleve milyen emberanyag jelentkezhet erre az aljamunkára, a telemarketingnél is kínosabb feladatra, és azoknak összemarkolva mennyi eszük lehet? Milyen népség sereglik össze Menczertől meg a többi személyében is korrupt alaktól meghallgatni, hogy huj-huj-hajrá? Ki találta ki, hogy ezeket az embereket mutogatni kell?
Ez nem elitcsapat lesz, tisztelt hölgyeim és uraim. Ha ez a kezdet, akkor a vég kezdete, aX
Futja a közösből :
„Harcosok klubja :
Minden aktív tag között a választások előtt nyereményeket sorsolunk ki :
1. 1 db Fiat 500 személyautó – stílusos és megbízható minőség
2.3 db Samsung QLED 4k Smart tv – a legmodernebb élmény a legelhivatottabbaknak
3. 500 db 100.000 ft értékü COOP vagy CBA vásárlási utalvány, mert mi a hazai kereskedelmet támogatjuk.”
Azért azt megkérdezném Tocától, hogy helyesnek tartja , hogy olyan ember a város alpolgármestere aki a városi lakosság egyik felével történő harcot tűzte ki célul…
38 Responses
Arcosok klubja mi?
Kicsi agyában egyre nagyobb a zűr.
Szerintem mindenhol a háta mögött kiröhögik ahogy pánikol, és próbálja terjeszteni
a rémálmait.
Viszont kurvára idegesen néznek egymásra a háta mögött, és látják/tudják, hogy most ez már nem az, amiben nekik biztosan részt kéne, hogy vegyenek
Bandinak sikerült felülni a döglött lóra a tiktokszandik,menczerek,hantáslázásrok közé…Gratulálok Bandi.Okos fiú vagy.
Orbán annyit elmondott róla, hogy a rendezvényen azok jönnek össze, akik a H betű által megszólítva érzik magukat. 😀 😀 😀 😀 😀 Ment a monitorra a tea. A főni jóvoltából az adófizetőkXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXlölő, végletekig kiszolgáltatott, nélkülöző, egyik napról a másikra élő birkahad mind-mind megszólítva érzi magát. Valahogy így: Húb.zdmeg ha nem leszünk ott nekünk annyi! A „H” betű ereje! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vajon felfogják valaha is, hogy az emberek nem velük, hanem rajtuk nevetnek?
Nem nehez belatni, hogy azert is Harcosok Klubja a neve, mert Orbanek azt akarjak, hogy a valasztasok elott fizikai eroszakkal gyozzenek a hivei. Azzal eppen nem szamol, hogy a szavazobazisanak a markans resze mar nem kepes harcolni, ha akarna sem, mert kozgyogyra van felirva vagy 40-fele kulonbozo gyogyszeruk…
Erősen csodálkoznék, ha a film forgalmazói elfelejtették volna levédeni a címet.
Azon meg még jobban csodálkozom, hogy a nagy békeharcosnak nem hasad meg a tudata ennyi harctól és küzdelemtől, amiket minden és mindenki ellen folytat – de legalábbis meghírdet.
Nem beszélve arról, vajon tudja -e ez a harcimalac, hogy a főnök a film végén szájbalövi magát?
😀
Nem mernek már neki szólni?
És ha ez a Terv? Ki vagy te, hogy megakadályozd?
Na szóval:
Akinek fideszfóbiája van, annak addig verX XtaI a veséX, amíg megszereti a fideszt. Ez lesz a feladat, kedves barátaim!
Azért az elnevezés, mert a Harcosok klubja filmben is van egy skizofrén?
A miskolci csordából mennyit kell majd felbuszoztatni?
akkor már sejtem a felnőtt filmek mögött ki állhat a plázában.
De komolyan, nincs már senki olyan a dxxxxnyezetében aki szólni merne neki, hogy nem jó ötlet egy tudathasadásos fickóhoz hasonlítania magát?
összefoglalva:
dagaxci ugye PL szerinted CENZÚRA!
judeocxvikoás,Macx lepxcbezzeg mehet nálad minden követcxy nélkül!
Ha lenne benned szégyenérzet, nem mennél ki az utcára
Mert vagy simán gyáva vagy, vagy orbán szektás, vagy mindkettő.
Az elsőért nem ítéllek el.
Szedd össze magad és válaszolj itt, miért teszed?
Nem ilyennek ismertelek.
Nem véletlen a cxcyti tleon és fegyverhordozói vonzalma a H kezdőbetűhöz. Csak gondoljatok bele, így tudják magukat a legpontosabban jellemezni. Hülye, hájas, hiú, hablatyoló, hazaáruló, hebehurgya, homokos, háborodott, hisztérikus, homályos értelmű, habzó szájú, hadováló, hagymázos, here, hajcsár, hajhászó, halmozó, hallucinogén, homofób, hiteltelen, hamisító, hibás, hergelő, halandzsázó, hánytató, helikopterező, haragvó, honosított, helyezkedő, hibbant, hazug, hízott, hernyó, hasas, hűtlen.
Valami értelme csak van a fideSS törvénykezésének. Példának okáértcxy
Ez a nagy „harcosok klubja”? Egy rakás vén fxxx meg kxxxx?
Ezek fognak internetezni?
Nem csak látni akarják a nagyembert közelről, hanem érezni is, már messziről 😀
https://uploads.disquscdn.com/images/6e1239746fffcc511db45d8ed426cf03c2c3e91948adf9f38ea5181gvf
Aki nem látta a filmet, csak hogy képben legyen
Lehet követni, viktor!
Én fizetnék érte, hogy megnézzem, ahogy vérxxcát egy szupermarket parkolójában, mint a HK skizo főhőse.
Bezárták az OPNIt, de a keménymag hazsyxlt! Újra együtt a bxxcb😂
Tóta:
„Ez nem elitcsapat lesz, tisztelt hölgyeim és uraim. Ha ez a kezdet, akkor a vég kezdete, a Volkssturm. Amikor besorozzák már az féllábút meg a féleszűt is. Hátha nyernek egy kis időt a a csomagoláshoz.”
Bandi, Bandi…Most már az egész ország tudja, hogy egy bxycvagy, nem csak mi…
A Harcosok klubja Chuck Palahniuk, ukrán származású író regénye. Csak hogy tisztában legyünk, hogy ki játszik kinek a kottájából. 😄
Panaszkodik b+, hogy a Facebook-oldalaikat ellepték a trollok, sokan nem is valós személyek. Szervezik őket!
aham, mondja ezt a trollgyujto gyulesen baszki 😀
csak az a baj, hogy itt nem internetes trollokat latok hanem igazi mocsariakat
ha teszem azt a a izét elvinne a koleszterin akkor egy fougyesznek semennyire sem kellene magat nyomozassal megeroltetnie, ezek egymast nyomnak fel sorban a koncert
A követők gyűrűjében álló Magyar emellett kitért arra is, hogy Orbán nem tudja, vagy a tanácsadói nem mondták el neki, hogy miről is szól a Harcosok klubja – utalva a Chuck Palahniuk azonos című regényéből készült, David Fincher rendezte filmre.
A főszereplő a filmben egy idő után már nem tud különbséget tenni a valóság és saját őrülete között. Egy anarchista csoportot hoz létre, és végül saját maga ellen kell fordulnia, hogy megállítsa a pusztítást. A Harcosok klubja című filmben a főhős bomlott elméje teremtette meg Tylert, az erőszakos alteregót, de önnek miniszterelnök úr nincsen ilyen mentsége, ön tudatosan választja a megosztást, a gyűlöletet és a rombolást. Ne tegye tovább ezt miniszterelnök úr…
Harcosok Klubja?
A doktorminiszterelnökúr irodalmi műveltségére időnként rácsodálkozik az ember, de azt
nyilván senki nem gondolta, hogy a Harcosok klubjából is merítkezik morálisan(?),
szellemileg(?), vagy mit tudom én hogyan.
Orbán viktornak már megint sikerült bizonyítania, hogy nem
csak a kortárs irodalomról nincs halvány lila elképzelése sem, de már megint öntelt
magabiztossággal hirdeti a pusztító surmóságot, mintha az a legkiválóbb
hungarikum lenne. A doktorminiszterelnökúrnak sikerült kiválasztania egy olyan szerzőt, akinek a
munkássága nem kis részben arról szól, hogy a káoszba torkolló, pusztító erőszak
veszélyére hívja fel a figyelmet. Nyers és sokkoló írói eszközöket használ ugyan,
de már csak a családi tragédiák sorozata okán sem igazán híve semmiféle harcosok
klubjának. Mer’ ugye a szerző zseniális kiválasztása mellett még arra is figyelt a
Doktorminiszterelökúr, hogy pont annak a regénynek kölcsönözze ki a címét,
amiben a szanaszéjjel hasadt tudatú és személyiségű főhős a saját fejében vívott
harcok közepette keltsen életre egy titkos, anarchista terroristákból álló csoportot,
aminek amúgy a magyar változatban a neve is Káosz brigád
,,Nem újdonság, hogy Magyarország támadás alatt áll, migránsországot akartak csinálni, át akarták nevelni a gyerekeket, kivinni a magyarok pénzét.,,
A gömbnxxx svájci bankszámlái meg a sarokban sírdogálnak?
Nem érzi, nem érti….ez ugyan az a szar, ugyan az..havonta+2% továbbra is a Tiszának…
Leharcoltak Klubja?
Egy elítélt pedofil is ott ült a hevesi fideszesekkel Orbán harcosok klubjában
a kép jobb szélén pedig S. Tamás György látható a válogatott közönségben. Ő Ivádon él, és 2016-ban jogerősen elítélték egy tizenkettedik életévét be nem töltött gyerek ellen elkövetett szexuális erőszak miatt. Úgy tudjuk, börtönben is ült emiatt. Nem tudjuk, a hevesi fideszesek miért vitték őt magukkal, kérdéseinket feltettük. Az ivádi polgármestert telefonon is kerestük.
Orbán és a Fidesz eddig is kitüntette a pedofil bűnözőket és kegyelmet adott a segítőiknek. Ma pedig a miniszterelnök egy 12 év alatti gyereket megrontó, elítélt pedofil bűnöző közreműködésével hirdette meg a honfitársai elleni háborút a Harcosok Klubja gyűlöletfélórán.
A fideszes politikusok még büszkék is a pedofil társukra, hiszen bőszen osztják a pedofil bűnözővel közös mosolygós képeiket.
Miniszterelnök úr,
Tényleg pedofil bűnözökkel akar a honfitársai ellen harcolni?
Belenéztem a Harcosok Klubja című rendezvénybe, és nagyon megnyugtató volt. Egy kukorékoló Menczer Tamást láttam például, amint rekedten ordít egy csomó droidnak, hogy szevasztok harcosok, ti vagytok a legjobbak, jó’ néztek ki, győzelem, gyémánt fokozat!
Ebben a hangnemben lúgosító kávét, rozsdamentes edényzetet meg gyógypaplant volt szokás árulni egy ideig, de mostanra már kegyetlenül ciki.
Az egész szervezkedés célja, hogy legyen több fideszes troll, akik majd jól odakommentelnek, hogy… el se tudom képzelni, miket. Nem is lopott? Nem is annyit? Érettünk lop? Az nem Ferrari, hanem az új Lada? Jobban élsz, csak nem vetted észre? Eleve milyen emberanyag jelentkezhet erre az aljamunkára, a telemarketingnél is kínosabb feladatra, és azoknak összemarkolva mennyi eszük lehet? Milyen népség sereglik össze Menczertől meg a többi személyében is korrupt alaktól meghallgatni, hogy huj-huj-hajrá? Ki találta ki, hogy ezeket az embereket mutogatni kell?
Ez nem elitcsapat lesz, tisztelt hölgyeim és uraim. Ha ez a kezdet, akkor a vég kezdete, a Volkssturm. Amikor besorozzák már az féllábút meg a féleszűt is. Hátha nyernek egy kis időt a csomagoláshoz.
Belenéztem a Harcosok Klubja című rendezvénybe, és nagyon megnyugtató volt. Egy kukorékoló Menczer Tamást láttam például, amint rekedten orX
Ebben a hangnemben lúgosító kávét, rozsdamentes edényzetet meg gyógypaplant volt szokás árulni egy ideig, de mostanra már kegyetlenül ciki.
Az egész szervezkedés célja, hogy legyen több fideszes troll, akik majd jól odakommentelnek, hogy… el se tudom képzelni, miket. Nem is lopoxxNem is annyit? Érettünk lop? Az nem Ferrari, hanem az új Lada? Jobban élsz, csak nem vetted észre? Eleve milyen emberanyag jelentkezhet erre az aljamunkára, a telemarketingnél is kínosabb feladatra, és azoknak összemarkolva mennyi eszük lehet? Milyen népség sereglik össze Menczertől meg a többi személyében is korrupt alaktól meghallgatni, hogy huj-huj-hajrá? Ki találta ki, hogy ezeket az embereket mutogatni kell?
Ez nem elitcsapat lesz, tisztelt hölgyeim és uraim. Ha ez a kezdet, akkor a vég kezdete, aX
a végére ez a pedxindent visz
végre felvállalhatják magukat a fideszben
Ha megkapirgáljuk, akkor majd előkerül böjte atya is, meg a tesó a birkózó kisfiúkkal?
Az asztalfőn ülő viktor jobbján meg kaleta ül majd? ☝️😂
Őszintén remélem, hogy valami hasonlóan szép végkifejlet vár Orbánra, mint ami a Harcosok klubja c. film főszereplőjének jutott.
Futja a közösből :
„Harcosok klubja :
Minden aktív tag között a választások előtt nyereményeket sorsolunk ki :
1. 1 db Fiat 500 személyautó – stílusos és megbízható minőség
2.3 db Samsung QLED 4k Smart tv – a legmodernebb élmény a legelhivatottabbaknak
3. 500 db 100.000 ft értékü COOP vagy CBA vásárlási utalvány, mert mi a hazai kereskedelmet támogatjuk.”
Azért azt megkérdezném Tocától, hogy helyesnek tartja , hogy olyan ember a város alpolgármestere aki a városi lakosság egyik felével történő harcot tűzte ki célul…
A város lakosságának a töredéke szavazott Tocára és harcosokra. 150.000 emberből 25.000.