Nagyjából azok a habitusú emberek érvelnek ezen a színvonalon, akik ha véletlenül lehullik két centi hó, azonnal kiírják a facebookra, hogy „bibibí, milyen globális felmelegedés, lipsik?”
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Nagyjából azok a habitusú emberek érvelnek ezen a színvonalon, akik ha véletlenül lehullik két centi hó, azonnal kiírják a facebookra, hogy „bibibí, milyen globális felmelegedés, lipsik?”