Tóth-Szántai József, a Pont Mi Lokálpatrióták Egyesülete – a Fidesz és a KDNP által támogatott – miskolci polgármesterjelöltje Instagram oldalán posztolta, hogy találkozott Veres Pállal, Miskolc leköszönő polgármesterével. Mint írja: „Közös nevező: szenvedélyünk Miskolc!”

5 Responses
Összenő, ami összetartozik. Szar a szart megtalálja
Rettenetes milyen ember ez a Veres Pál? Tóth -Számtai egy bábu lesz . Vsöbör Katalin bábuja. Ő fog mindent irányítani hátulról. Ez köztudott. Az alapítványa kapta a 100 milliós épuletet. Nem jobb hanem Rosszabb Lesz MISKOLCNAK
ez már kifejezetten undorító, szavazzon mindenki, ööö… , kire is… mindegy, hagyjuk
Amikor a butaság szorgalommal párosul. Azért veresnek elég jól jövedelmez ez a szenvedélye, a város viszont óriási károsultja a tehetségtelenségének.
Hogy lenne már?
Most fogadott el havi 4 millás fizetést a fityisztől, így léptették háttérbe.