A végén még Veres Pali alpolgi lesz

Tóth-Szántai József, a Pont Mi Lokálpatrióták Egyesülete – a Fidesz és a KDNP által támogatott – miskolci polgármesterjelöltje Instagram oldalán posztolta, hogy találkozott Veres Pállal, Miskolc leköszönő polgármesterével. Mint írja: „Közös nevező: szenvedélyünk Miskolc!”

5 Responses

  1. Rettenetes milyen ember ez a Veres Pál? Tóth -Számtai egy bábu lesz . Vsöbör Katalin bábuja. Ő fog mindent irányítani hátulról. Ez köztudott. Az alapítványa kapta a 100 milliós épuletet. Nem jobb hanem Rosszabb Lesz MISKOLCNAK

    8
    1
  2. ez már kifejezetten undorító, szavazzon mindenki, ööö… , kire is… mindegy, hagyjuk

  3. Amikor a butaság szorgalommal párosul. Azért veresnek elég jól jövedelmez ez a szenvedélye, a város viszont óriási károsultja a tehetségtelenségének.

  4. Hogy lenne már?
    Most fogadott el havi 4 millás fizetést a fityisztől, így léptették háttérbe.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű